Šiaudų granulės

Nenumaldomai brangstant šildymo kainoms, vis labiau ne tik Lietuvoje, bet ir visoje europoje populiaresnės tampa šiaudų granulės. Tai yra ne tik vienas pigiausių, bet ir vienas ekologiškiausių šildymo būdų, nes gamyboje nenaudojamos jokios cheminės priemaišos – vien tik natūrali, kasmet atsinaujinanti gamtinė medžiaga – šiaudas. Šiaudų granulės turi daug pliusų:

  • pigus ir efektyvus namo apšildymas;
  • visiškai jokios žalos gamtai;
  • patogu transportuoti ir sandėliuoti;
  • nedidelis pelenų kiekis;
  • stipriai supresuotos, todėl nedulka.

Šiaudų granules kūrenimui gaminame iš kviečio, rapso ar miežio šiaudų, 8 mm skersmens. Geras šilumines savybes lemia tai, kad jų drėgnumas nesiekia 10%, todėl degdamos granulės išskiria apie 16 mj/kg šilumos kiekį, o pelenų palieka tik apie 5%.

Produktas parduodamas dideliame „big-bag“ maiše (1100 kg) arba galime supakuoti į mažesnius maišelius pagal jūsų pasirinktą svorį (20 – 25 – 30 kg).

Taip pat gaminame šiaudų granules skirtas kraikui. Šio tipo granulės naudojamos vietoje šieno, nes jos sugeria drėgmės net iki 400% savo svorio. Tokio kraiko naudojimas be jokios abejonės palengvins aptvarų valymo darbus bei oras gyvūnų laikymo vietoje taps ženkliai gaivesnis.

Šiaudų granules kraikui gaminame pagal individualų užsakymą, kad klientas galėtų pasirinkti jam priimtiną gamybos medžiagą bei supakavimą.