Durys

Visi norime turėti gražiai ir jaukiai įrengtus namus. Be jokios abejonės kambario durys yra viena didžiausių interjero akcentų, todėl jas reikia rinktis ypač neskubant ir apgalvotai. Iš pirmo žvilgsnio šiandien galima rasti ypatingai didelę, įvairiai apipavidalintų durų pasiūlą, tačiau pradėjus gilintis ir jau rinktis konkrečias duris, dažnai ištinka nusivylimas, nes dauguma durų yra „štampuojamos“ pagal standartinius modelius.

Mes padėsime išspręsti šią situaciją ir paversime Jūsų namų interjerą išskirtiniu bei skoningu ! Mes galime dirbti su jūsų interjero dizainere, o jei tokios neturite – mūsų meistrai jums taip pat padės, patars kokio apipavidalinimo durys tiktų atsižvelgiant į jūsų būstą ir individualius pageidavimus.

Kaip ir visa mūsų produkcija, durys yra gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų. Pagal savo galimybes ir norus, klientai gali rinktis iš natūralios medienos masyvo arba faneruotas lauko bei vidaus duris. Sutikite, durys – tai namų veidas. Tad linkime jaukių ir gražių namų !